-25%

Фільтр повітряний BMW 1 (F20), 3 (F30), 3.0, 11-
468 ₴
351 ₴
- Готово до відправки
- Код: A146921
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A146921 застосування до авто :
-BMW:1SeriesF20,1SeriesF21,2SeriesF22,F87,2SeriesF23,3SeriesF30,F35,F80,3SeriesF31,3SeriesF34GranTurismo,4SeriesF32,F82,4SeriesF33,F83,4SeriesF36
BMW:13717602643
A146921 застосування до авто :
-BMW:1SeriesF20,1SeriesF21,2SeriesF22,F87,2SeriesF23,3SeriesF30,F35,F80,3SeriesF31,3SeriesF34GranTurismo,4SeriesF32,F82,4SeriesF33,F83,4SeriesF36
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146921 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Ширина (мм) | 219 |
| Висота [мм] | 35 |
BMW:13717602643
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A146921 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, 3, B4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴
