-25%

Фільтр повітряний Ssang Yong Rexton 2.7 Xdi 04-
504 ₴
378 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A141689
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141689 застосування до авто :
-Renault:Laguna III
-SsangYong:Rexton I
Аналоги запчастини:2319008403
A141689 застосування до авто :
-Renault:Laguna III
-SsangYong:Rexton I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141689 |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 363 |
| Ширина (мм) | 172 |
| EAN | 5901225764324 |
Аналоги запчастини:2319008403
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141689 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 363 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴
