
Фільтр повітряний Landrover Discovery III 2.7TD/4.2 04-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140912
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140912 застосування до авто :
-LandRover:Discovery III,Discovery IV,RangeRover III,RangeRover IV,RangeRoverSport I
Аналоги запчастини:5H2Z9601AA/PHE000112
A140912 застосування до авто :
-LandRover:Discovery III,Discovery IV,RangeRover III,RangeRover IV,RangeRoverSport I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140912 |
| Довжина [мм] | 303 |
| Ширина (мм) | 224 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225741202 |
Аналоги запчастини:5H2Z9601AA/PHE000112
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140912 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
