Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140747 застосування до авто :
-Mercedes:A
-ClassW168,Vaneo
MERCEDES-BENZ:A6680940004/A6680940104/A6680940204/A6680940304
A140747 застосування до авто :
-Mercedes:A
-ClassW168,Vaneo
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140747 |
| Довжина [мм] | 104 |
| Ширина (мм) | 55 |
| Висота [мм] | 333 |
| EAN | 5901225705792 |
MERCEDES-BENZ:A6680940004/A6680940104/A6680940204/A6680940304
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140747 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 333 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

