-25%

Фільтр повiтряний Audi 100 2.4D, 2.5Tdi 05/91-06/94, A6/S6 2.5Tdi 06/94-12/97
432 ₴
324 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140146
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140146 застосування до авто :
-Audi:100C4,A6C4
Аналоги запчастини:4A0129620
A140146 застосування до авто :
-Audi:100C4,A6C4
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140146 |
| Довжина [мм] | 308 |
| Ширина (мм) | 184 |
| Висота [мм] | 69 |
| EAN | 5901225703248 |
Аналоги запчастини:4A0129620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140146 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴
