-25%

Фільтр паливний Hyundai /Kia Ceed 1.4I, 1.6I 06.11-
450 ₴
337,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A110611
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A110611 застосування до авто :
-Hyundai:IONIQ,i10 I,i20 I,i30 I,(FD),i30 II(GD),ix20(JC)
-Kia:Carens II,Ceed I,ProCeed I,Venga I
MOBIS:319102H000
A110611 застосування до авто :
-Hyundai:IONIQ,i10 I,i20 I,i30 I,(FD),i30 II(GD),ix20(JC)
-Kia:Carens II,Ceed I,ProCeed I,Venga I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A110611 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 88 |
| Внутрішній діаметр | 9 |
| Висота [мм] | 130 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 13 |
| EAN | 5901225723444 |
MOBIS:319102H000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A110611 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 130 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, I30, Pro Ceed, Ceed, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴
