-25%

Фільтр повітряний Ssang Yong Rexton/Kyron/Action 04-
450 ₴
337,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141434
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141434 застосування до авто :
-SsangYong:Actyon I,ActyonSports I,ActyonSports II,Korando(KJ),Kyron,Rodius I
Аналоги запчастини:2319021001/2319021000/2319009001/2319009000/2319021003
A141434 застосування до авто :
-SsangYong:Actyon I,ActyonSports I,ActyonSports II,Korando(KJ),Kyron,Rodius I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141434 |
| Довжина [мм] | 299 |
| Ширина (мм) | 239 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225745507 |
Аналоги запчастини:2319021001/2319021000/2319009001/2319009000/2319021003
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141434 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 299 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Kyron |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴
