-25%

Фільтр повітряний VW LT/T2 75-92 1.6/1.9D/TD
468 ₴
351 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140454
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140454 застосування до авто :
-Nissan:Trade
-Volkswagen:LT I,TransporterT3
Аналоги запчастини:9293140/5010910/5019415/870X9601CJA/16546G9600/60129620/9974136/0003563577/7701025064/MERCEDES-BENZ:0010944504/A0010944504/RENAULTTRUCKS:0003563577/7701025064/STEYR:131100190020/31100190020/31100190701/7121190021/71201190021/DEUTZ-FAHR:2165034/2165031/3018713/1111402910000/FAUN:4134427/LIEBHERR:5507741/721120301/8563830/MWM:605412970045/DAF:691726/CATERPILLAR:6A5162/CLAAS:CT7701025064/MASSEYFERGU:3252002M1/VOLVO:0005048480/5048480/VAG:060129620
A140454 застосування до авто :
-Nissan:Trade
-Volkswagen:LT I,TransporterT3
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140454 |
| Довжина [мм] | 127 |
| Ширина (мм) | 70 |
| Висота [мм] | 290 |
| EAN | 5901225704740 |
Аналоги запчастини:9293140/5010910/5019415/870X9601CJA/16546G9600/60129620/9974136/0003563577/7701025064/MERCEDES-BENZ:0010944504/A0010944504/RENAULTTRUCKS:0003563577/7701025064/STEYR:131100190020/31100190020/31100190701/7121190021/71201190021/DEUTZ-FAHR:2165034/2165031/3018713/1111402910000/FAUN:4134427/LIEBHERR:5507741/721120301/8563830/MWM:605412970045/DAF:691726/CATERPILLAR:6A5162/CLAAS:CT7701025064/MASSEYFERGU:3252002M1/VOLVO:0005048480/5048480/VAG:060129620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140454 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 290 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Iltis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴
