-25%

Фільтр повiтряний Audi A3 1.6/2.0 Fsi 03/03- /VW Caddy 2.0Sdi /Golf V 1.6/2.0 Fsi 03/03-
468 ₴
351 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140708
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140708 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7)
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Leon I,Leon II,Toledo III
-Skoda:Octavia(A5),Superb II,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),Caddy III,Eos,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),PassatB7(362,365),Scirocco(137,138),Tiguan I,Touran I,Touran II
Аналоги запчастини:3C0129620/1F0129620
A140708 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7)
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Leon I,Leon II,Toledo III
-Skoda:Octavia(A5),Superb II,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),Caddy III,Eos,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),PassatB7(362,365),Scirocco(137,138),Tiguan I,Touran I,Touran II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140708 |
| Довжина [мм] | 136 |
| Ширина (мм) | 68 |
| Висота [мм] | 221 |
| EAN | 5901225705532 |
Аналоги запчастини:3C0129620/1F0129620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140708 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 221 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Tiguan, Superb, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴
