-25%

Фільтр повітряний Kia Carens III (FG)/Magentis 2.0 CRDi 06-
468 ₴
351 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A141069
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141069 застосування до авто :
-Kia:Carens II,Magentis II
MOBIS:281132G300/281133G300
A141069 застосування до авто :
-Kia:Carens II,Magentis II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141069 |
| Довжина [мм] | 265 |
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота [мм] | 54 |
| EAN | 5901225742339 |
MOBIS:281132G300/281133G300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141069 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴
