-25%

Фільтр повітряний (з фільтром додатк. очистки) Audi/Seat/Skoda/VW 1.9/2.0TDI
468 ₴
351 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140853
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140853 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7),Q3(8U),TT
-Seat:Alhambra II,Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Leon II,Toledo III
-Skoda:Octavia(A5),Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour),Superb II,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),CC(357),CC(358),Caddy III,Caddy IV,Eos,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),PassatB7(362,365),PassatB7ALLTRACK,Scirocco(137,138),Sharan II,Tiguan I,Touran I,Touran II
Аналоги запчастини:1K0129620E/VAG:1K0129620L
A140853 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7),Q3(8U),TT
-Seat:Alhambra II,Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Leon II,Toledo III
-Skoda:Octavia(A5),Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour),Superb II,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),CC(357),CC(358),Caddy III,Caddy IV,Eos,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),PassatB7(362,365),PassatB7ALLTRACK,Scirocco(137,138),Sharan II,Tiguan I,Touran I,Touran II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140853 |
| Довжина [мм] | 345 |
| Ширина (мм) | 136 |
| Висота [мм] | 78 |
| EAN | 5901225740663 |
Аналоги запчастини:1K0129620E/VAG:1K0129620L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140853 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴
