
Фільтр повітряний Mercedes W169 A160/A180/A200 CDI 9/04-, W245 B180/B200 CDI 4/05-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A141289
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141289 застосування до авто :
-Mercedes:A
-ClassW169,B
-ClassW245
MERCEDES-BENZ:A6400940204
A141289 застосування до авто :
-Mercedes:A
-ClassW169,B
-ClassW245
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141289 |
| Довжина [мм] | 395 |
| Ширина (мм) | 182 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225725806 |
MERCEDES-BENZ:A6400940204
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141289 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
