
Фільтр повітряний Mercedes W140 300TD (177HP), 350TD (150HP) 1/93-9/98
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140223
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140223 застосування до авто :
-Mercedes:S
-ClassW140
MERCEDES-BENZ:A6030940404
A140223 застосування до авто :
-Mercedes:S
-ClassW140
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140223 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Ширина (мм) | 268 |
| Висота [мм] | 43 |
| EAN | 5901225703736 |
MERCEDES-BENZ:A6030940404
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140223 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 268 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
