
Фільтр повітряний Opel Astra H 1.9CDTI 09.05-, 1.9CDTI 16V 04.04-, 1.6Turbo 02.07-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A141210
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141210 застосування до авто :
-Opel:Astra(H),Zafira(B)
Аналоги запчастини:5834279/5834040/93183389/13271040/93181980/GM:93192882
A141210 застосування до авто :
-Opel:Astra(H),Zafira(B)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141210 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Ширина (мм) | 224 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225725769 |
Аналоги запчастини:5834279/5834040/93183389/13271040/93181980/GM:93192882
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
