Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140075 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A6AllroadC5,A6C5
-Skoda:Superb I
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
Аналоги запчастини:59133843/059133843A/VAG:059133843
A140075 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A6AllroadC5,A6C5
-Skoda:Superb I
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140075 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Ширина (мм) | 212 |
| Висота [мм] | 69 |
| EAN | 5901225702616 |
Аналоги запчастини:59133843/059133843A/VAG:059133843
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140075 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

