
Фільтр повітряний 1.0TFSi Audi A1 14- /VW Caddy 15-, Golf VII, Polo 09- /Skoda Octavia 13-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A142136
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142136 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK),A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q2
-Seat:Arona,Ateca,Ibiza V,Leon III,Toledo IV
-Skoda:Fabia III,Karoq,Octavia(A7)
-Volkswagen:Caddy IV,Golf VII,GolfSportsvan,Polo V,Polo VI,T
-Roc,Up
VAG:04C129620A
A142136 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK),A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q2
-Seat:Arona,Ateca,Ibiza V,Leon III,Toledo IV
-Skoda:Fabia III,Karoq,Octavia(A7)
-Volkswagen:Caddy IV,Golf VII,GolfSportsvan,Polo V,Polo VI,T
-Roc,Up
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142136 |
| Висота [мм] | 30 |
| Ширина (мм) | 217 |
| Довжина [мм] | 270 |
VAG:04C129620A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142136 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Висота | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, A1, UP!, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
