
Фільтр паливний Jeep Cherokee 2.0CRD 14-18/Grand Cherokee 3.0CRD 11-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A120942
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120942 застосування до авто :
-Jeep:Cherokee IV,GrandCherokee IV
JEEP:4726067AA
A120942 застосування до авто :
-Jeep:Cherokee IV,GrandCherokee IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120942 |
| Виконання фільтра | Фільтр-патрон |
| Довжина [мм] | 73 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 67 |
| Внутрішній діаметр | 13 |
JEEP:4726067AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120942 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 73 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Opel, Lancia, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Thema, Captiva, Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
