Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141287 застосування до авто :
-Mercedes:E
-ClassW211,G
-modell,S
-ClassW220
MERCEDES-BENZ:6290940004/6290940104/A6290940004/A6290940104
A141287 застосування до авто :
-Mercedes:E
-ClassW211,G
-modell,S
-ClassW220
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141287 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Ширина (мм) | 233 |
| Висота [мм] | 38 |
| EAN | 5901225744241 |
MERCEDES-BENZ:6290940004/6290940104/A6290940004/A6290940104
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141287 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

