
Фільтр повітряний Ford Transit 2.2TDCI 07-
432 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141746
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141746 застосування до авто :
-Ford:Tourneo,Transit
Аналоги запчастини:1741459/CC119601CB/FORD:1731778
A141746 застосування до авто :
-Ford:Tourneo,Transit
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141746 |
| Довжина [мм] | 342 |
| Ширина (мм) | 301 |
| Висота [мм] | 35 |
| EAN | 5901225782007 |
Аналоги запчастини:1741459/CC119601CB/FORD:1731778
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141746 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 301 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴
