
Фільтр повiтряний BMW X3 (F25), X4 (F26) 2.0/3.0 04.11-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A141725
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141725 застосування до авто :
-BMW:X3F25,X4F26
BMW:13717601868
A141725 застосування до авто :
-BMW:X3F25,X4F26
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141725 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Ширина (мм) | 312 |
| Висота [мм] | 37 |
BMW:13717601868
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141725 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 312 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
