Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142105 застосування до авто :
-Fiat:500L
FIAT/LANCIA:51885139
A142105 застосування до авто :
-Fiat:500L
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142105 |
| Довжина [мм] | 225 |
| Ширина (мм) | 144 |
| Висота [мм] | 55 |
FIAT/LANCIA:51885139
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142105 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

