-25%

Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5Dci 08-
414 ₴
310,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A140895
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140895 застосування до авто :
-Mercedes:CITAN
-Renault:Kangoo II
Аналоги запчастини:8200788425/8200669187/RENAULT:165462862R/165469029R
A140895 застосування до авто :
-Mercedes:CITAN
-Renault:Kangoo II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140895 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Ширина (мм) | 192 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225741042 |
Аналоги запчастини:8200788425/8200669187/RENAULT:165462862R/165469029R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140895 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Kangoo, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
