-25%

Фільтр повітряний Ford Galaxy 15- , Mondeo 14- , S-Max 15-
414 ₴
310,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A141800
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141800 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,Mondeo,S
-MAX
-FordUSA:Edge II
FORD:5243186/DS739601AC
A141800 застосування до авто :
-Ford:Galaxy,Mondeo,S
-MAX
-FordUSA:Edge II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141800 |
| Довжина [мм] | 199 |
| Ширина (мм) | 246 |
| Висота [мм] | 50 |
FORD:5243186/DS739601AC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
