-25%

Фільтр повiтряний Peugeot Citroen 2.0HDI 99-
414 ₴
310,50 ₴
- В наявності
- Код: A140300
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140300 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),Xsara(N0,N1,N2)
-Peugeot:306,Partner
Аналоги запчастини:1444R6/1444R5/CITROEN/PEUGEOT:1444WP
A140300 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59),Xsara(N0,N1,N2)
-Peugeot:306,Partner
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140300 |
| Довжина [мм] | 272 |
| Ширина (мм) | 202 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225704115 |
Аналоги запчастини:1444R6/1444R5/CITROEN/PEUGEOT:1444WP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140300 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Partner, 306, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
