
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser Prado, 2.8D, 15-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A146947
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146947 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A146947 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
