-25%

Фільтр повітряний Toyota Avensis 15-
414 ₴
310,50 ₴
- В наявності
- Код: A142111
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142111 застосування до авто :
-Toyota:Auris II,Avensis III,RAV4(CA40),Verso
BMW:13713465456/TOYOTA/LEXUS:17801YV020
A142111 застосування до авто :
-Toyota:Auris II,Avensis III,RAV4(CA40),Verso
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142111 |
| Довжина [мм] | 251 |
| Ширина (мм) | 206 |
| Висота [мм] | 60 |
BMW:13713465456/TOYOTA/LEXUS:17801YV020
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142111 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, RAV4, Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
