
Фільтр повітряний VW T5 1.9TDI(AXB,AXC),2.0(AXA),2.5TDI (AXD
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140735
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140735 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,Multivan VI,TransporterT5,TransporterT6
Аналоги запчастини:7H0129620A/VAG:7E0129620A
A140735 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,Multivan VI,TransporterT5,TransporterT6
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140735 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Ширина (мм) | 189 |
| Висота [мм] | 66 |
| EAN | 5901225705716 |
Аналоги запчастини:7H0129620A/VAG:7E0129620A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140735 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
