Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141706W застосування до авто :
-Dodge:Caliber
-Jeep:Compass I
DODGE:04593914AB
A141706W застосування до авто :
-Dodge:Caliber
-Jeep:Compass I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141706W |
| Довжина [мм] | 175 |
| Внутрішній діаметр | 81 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 135 |
DODGE:04593914AB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141706W |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 175 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

