
Фільтр повiтряний Mitsubishi Lancer X 08-/ Outlander XL 07-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A146891
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A146891 застосування до авто :
-Citroën:C
-Crosser
-Mitsubishi:ASX,Lancer(X),LancerSPORTBACK(CX_A),Outlander II
-Peugeot:4007
Аналоги запчастини:1500A190/1500A023/CITROEN/PEUGEOT:1444SA/1444WW/1444RZ
A146891 застосування до авто :
-Citroën:C
-Crosser
-Mitsubishi:ASX,Lancer(X),LancerSPORTBACK(CX_A),Outlander II
-Peugeot:4007
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146891 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Ширина (мм) | 185 |
| Висота [мм] | 68 |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | для пильних умов |
| EAN | 5901225780461 |
Аналоги запчастини:1500A190/1500A023/CITROEN/PEUGEOT:1444SA/1444WW/1444RZ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A146891 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
