
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser /Lexus LX460 06-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140828
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140828 застосування до авто :
-Lexus:ES VI(XV60),LS IV
-Toyota:Auris I,Avensis III,Corolla(E15),RAV4(CA30),Verso,Yaris II,(P9)
Аналоги запчастини:1780121050/178010D060/TOYOTA/LEXUS:1780138010
A140828 застосування до авто :
-Lexus:ES VI(XV60),LS IV
-Toyota:Auris I,Avensis III,Corolla(E15),RAV4(CA30),Verso,Yaris II,(P9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140828 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Ширина (мм) | 181 |
| Висота [мм] | 37 |
| EAN | 5901225740458 |
Аналоги запчастини:1780121050/178010D060/TOYOTA/LEXUS:1780138010
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140828 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, LS |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
