-25%

Фільтр повітряний Opel Omega 2.5T
378 ₴
283,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140038
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140038 застосування до авто :
-Opel:Omega(B)
Аналоги запчастини:835607/835608/835609/835617/90512448/90510293/90469412/90510292/90448737/90448738/90528818/91149684/1654674S00
A140038 застосування до авто :
-Opel:Omega(B)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140038 |
| Довжина [мм] | 262 |
| Ширина (мм) | 246 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225702258 |
Аналоги запчастини:835607/835608/835609/835617/90512448/90510293/90469412/90510292/90448737/90448738/90528818/91149684/1654674S00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140038 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴
