-25%

Фільтр повітряний Ford Galaxy 6/00-, Seat ALH. Ambra
378 ₴
283,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140463
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140463 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
Аналоги запчастини:YM2X9601AA/1110661/7M3129620/7M3129621/VAG:7M3129620A
A140463 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140463 |
| Довжина [мм] | 303.5 |
| Ширина (мм) | 210 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225704825 |
Аналоги запчастини:YM2X9601AA/1110661/7M3129620/7M3129621/VAG:7M3129620A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140463 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴
