-25%

Фільтр повiтряний Opel Combo/Meriva 1.3/1.7 CDTI 01-
360 ₴
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140334
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140334 застосування до авто :
-Opel:Combo(C),Corsa(C),Meriva(A),Tigra(B)
Аналоги запчастини:835633/55355096/834159/93181955/93193038/13270887/GM:834158/835635/93192056/93193037
A140334 застосування до авто :
-Opel:Combo(C),Corsa(C),Meriva(A),Tigra(B)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140334 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Ширина (мм) | 207 |
| Висота [мм] | 51 |
| EAN | 5901225724380 |
Аналоги запчастини:835633/55355096/834159/93181955/93193038/13270887/GM:834158/835635/93192056/93193037
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140334 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
