
Фільтр паливний Ford Focus 1.6/1.8 TDCi 05/05-/Galaxy II 1.8TDCi 4/05-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A120380
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120380 застосування до авто :
-Ford:C
-MAX,Focus,Galaxy,Mondeo,S
-MAX
Аналоги запчастини:1352443/FORD:5M5Q9176AA
A120380 застосування до авто :
-Ford:C
-MAX,Focus,Galaxy,Mondeo,S
-MAX
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120380 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77 |
| Внутрішній діаметр | 19 |
| Висота [мм] | 109 |
| EAN | 5901225725653 |
Аналоги запчастини:1352443/FORD:5M5Q9176AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120380 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 109 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo, C-Max, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
