-25%

Фільтр повiтряний VW T4 95-
378 ₴
283,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140014
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140014 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
Аналоги запчастини:74129620/VAG:074129620
A140014 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140014 |
| Довжина [мм] | 279 |
| Ширина (мм) | 218 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225702029 |
Аналоги запчастини:74129620/VAG:074129620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140014 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴
