
Фільтр паливний Citoren/Ford/Peugeot 2.0 HDi 09-/2.0 TDCi 11-
378 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A120381
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120381 застосування до авто :
-Citroën:C4 II,C4GrandPicasso I,C4Picasso I,C5 III,C8,DS4,DS5,Jumpy II
-Fiat:Scudo,(272,270)
-Ford:C
-MAX,Focus,Galaxy,Kuga,Mondeo,S
-MAX
-Peugeot:3008 I,308(T7),407,5008 I,508 I,807(V2),Expert II,RCZ
Аналоги запчастини:1906A7/9467637280/1682001/9M5Q9176AA/2037668/CITROEN/PEUGEOT:1611659180/FORD:1681999/9M5Q9155AA/TOYOTA/LEXUS:SU001A0683
A120381 застосування до авто :
-Citroën:C4 II,C4GrandPicasso I,C4Picasso I,C5 III,C8,DS4,DS5,Jumpy II
-Fiat:Scudo,(272,270)
-Ford:C
-MAX,Focus,Galaxy,Kuga,Mondeo,S
-MAX
-Peugeot:3008 I,308(T7),407,5008 I,508 I,807(V2),Expert II,RCZ
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120381 |
| Висота [мм] | 75 |
| Внутрішній діаметр | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
| EAN | 5901225765321 |
Аналоги запчастини:1906A7/9467637280/1682001/9M5Q9176AA/2037668/CITROEN/PEUGEOT:1611659180/FORD:1681999/9M5Q9155AA/TOYOTA/LEXUS:SU001A0683
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120381 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, Kuga, Expert, 407, Focus, 508, S-Max, Mondeo, Scudo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴
