-25%

Фільтр повiтряний Mercedes W124 250/300 D/TD 88-96
360 ₴
270 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A140588
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140588 застосування до авто :
-Mercedes:190W201,E
-ClassW124
MERCEDES-BENZ:A6020940404
A140588 застосування до авто :
-Mercedes:190W201,E
-ClassW124
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140588 |
| Довжина [мм] | 227.5 |
| Ширина (мм) | 221 |
| Висота [мм] | 62 |
| EAN | 5901225705181 |
MERCEDES-BENZ:A6020940404
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140588 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
