-25%

Фільтр повітряний Nissan Murano 16-
378 ₴
283,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A142103
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142103 застосування до авто :
-Nissan:Murano III
NISSAN:165463KY0A/165463KY0B
A142103 застосування до авто :
-Nissan:Murano III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142103 |
| Довжина [мм] | 278 |
| Ширина (мм) | 195 |
| Висота [мм] | 26 |
NISSAN:165463KY0A/165463KY0B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142103 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴
