-25%

Фільтр повітряний Chevrolet Aveo 1.2 11-
378 ₴
283,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A141786
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141786 застосування до авто :
-Chevrolet:Aveo(T300),Cobalt II
GM:96950990
A141786 застосування до авто :
-Chevrolet:Aveo(T300),Cobalt II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141786 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Ширина (мм) | 172 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225797391 |
GM:96950990
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141786 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴
