Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140292 застосування до авто :
-Ford:Transit
Аналоги запчастини:88V890601AA/88VB9601AA/6172024
A140292 застосування до авто :
-Ford:Transit
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140292 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Ширина (мм) | 224 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225704047 |
Аналоги запчастини:88V890601AA/88VB9601AA/6172024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140292 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | LDV, Ford |
| Сумісність з моделлю | Convoy, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

