-25%

Фільтр повітряний Peugeot Partner 2.0 HDi 02-/Citroen Berlingo 98-
360 ₴
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140299
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140299 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59)
-Peugeot:Partner
Аналоги запчастини:1444CC/1444VQ/1444CA/1444VQTURK/CITROEN/PEUGEOT:9647150280/1444CJ/1444CK
A140299 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(M49),Berlingo(M59)
-Peugeot:Partner
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140299 |
| Довжина [мм] | 207 |
| Ширина (мм) | 169 |
| Висота [мм] | 80 |
| EAN | 5901225704108 |
Аналоги запчастини:1444CC/1444VQ/1444CA/1444VQTURK/CITROEN/PEUGEOT:9647150280/1444CJ/1444CK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140299 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
