Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140865 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
Аналоги запчастини:5835127/5834043/93192362/93188723/GM:834848/835166
A140865 застосування до авто :
-Opel:Corsa(D)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140865 |
| Довжина [мм] | 212 |
| Ширина (мм) | 200 |
| Висота [мм] | 64 |
| EAN | 5901225740762 |
Аналоги запчастини:5835127/5834043/93192362/93188723/GM:834848/835166
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140865 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

