-25%

Фільтр повітряний Ford Transit 2.2TDCI 06-
360 ₴
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141047
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141047 застосування до авто :
-Ford:Transit
Аналоги запчастини:6C119601CB/1373667/FORD:1729416
A141047 застосування до авто :
-Ford:Transit
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141047 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Ширина (мм) | 250 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225725714 |
Аналоги запчастини:6C119601CB/1373667/FORD:1729416
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141047 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
