
Фільтр повітряний Fiat Grande Punto 1.9 JTD 10/05- /Opel Corsa D
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140335
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140335 застосування до авто :
-AlfaRomeo:MiTo(955)
-Fiat:Doblo II,(152,263),GrandePunto,(199),Linea,(323),PuntoEvo(199),Punto,(199)
-Opel:Combo(D)
Аналоги запчастини:51830174/55184249/FIAT/LANCIA:51925537/GM:834656
A140335 застосування до авто :
-AlfaRomeo:MiTo(955)
-Fiat:Doblo II,(152,263),GrandePunto,(199),Linea,(323),PuntoEvo(199),Punto,(199)
-Opel:Combo(D)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140335 |
| Довжина [мм] | 212 |
| Ширина (мм) | 203 |
| Висота [мм] | 68 |
| EAN | 5901225724373 |
Аналоги запчастини:51830174/55184249/FIAT/LANCIA:51925537/GM:834656
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140335 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Punto, Linea, Grande Punto, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
