
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307 1.6I 16V 6/05-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140992
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140992 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C4 I,XsaraPicasso(N68)
-Peugeot:206,307,308(T7),Partner
Аналоги запчастини:1444FE/1444VK/9650608480/1444FF
A140992 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C4 I,XsaraPicasso(N68)
-Peugeot:206,307,308(T7),Partner
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140992 |
| Довжина [мм] | 425 |
| Ширина (мм) | 95 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225725707 |
Аналоги запчастини:1444FE/1444VK/9650608480/1444FF
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140992 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, 206, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
