Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140682 застосування до авто :
-Fiat:Doblo I,(223,119)
Аналоги запчастини:4434894/4449834/4449895/4428377/SE700022203A/3938625/VAG:0004449895/0003938625/FIAT/LANCIA:46754989/46770962/46836602
A140682 застосування до авто :
-Fiat:Doblo I,(223,119)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140682 |
| Довжина [мм] | 108 |
| Ширина (мм) | 70 |
| Висота [мм] | 268 |
| EAN | 5901225705389 |
Аналоги запчастини:4434894/4449834/4449895/4428377/SE700022203A/3938625/VAG:0004449895/0003938625/FIAT/LANCIA:46754989/46770962/46836602
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140682 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 268 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

