
Фільтр повiтряний Jeep Grand Cherokee I, II// Nissan Pathfinder 2.7D-5.9 10.96-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140950
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140950 застосування до авто :
-Jeep:GrandCherokee I,GrandCherokee II
-Nissan:Pathfinder III,(R51)
Аналоги запчастини:53007386AB/53007386/53030688/165467S000/FIAT/LANCIA:K53007386AB/NISSAN:165467S015
A140950 застосування до авто :
-Jeep:GrandCherokee I,GrandCherokee II
-Nissan:Pathfinder III,(R51)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140950 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Ширина (мм) | 246 |
| Висота [мм] | 37 |
| EAN | 5901225741516 |
Аналоги запчастини:53007386AB/53007386/53030688/165467S000/FIAT/LANCIA:K53007386AB/NISSAN:165467S015
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140950 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Jeep, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, QX56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
