-25%

Фільтр повітряний HONDA CIVIC VIII 2.2D 09.05-
324 ₴
243 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141356
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141356 застосування до авто :
-Honda:Civic VIII,(FD,FA,FN,FK)
Аналоги запчастини:17220RSRE00
A141356 застосування до авто :
-Honda:Civic VIII,(FD,FA,FN,FK)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141356 |
| Довжина [мм] | 305 |
| Ширина (мм) | 186.5 |
| Висота [мм] | 46 |
| EAN | 5901225744845 |
Аналоги запчастини:17220RSRE00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141356 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴
