-25%

Фільтр повітряний Nissan Navara/Pathfinder 2.5 dCi 7/05-
324 ₴
243 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141166
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141166 застосування до авто :
-Nissan:Navara(D40),Pathfinder III,(R51)
Аналоги запчастини:16546EB300
A141166 застосування до авто :
-Nissan:Navara(D40),Pathfinder III,(R51)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141166 |
| Довжина [мм] | 282 |
| Ширина (мм) | 179 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225725721 |
Аналоги запчастини:16546EB300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141166 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴
