Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141351 застосування до авто :
-Honda:CR
-V III,(RE)
HONDA:17220RZA000
A141351 застосування до авто :
-Honda:CR
-V III,(RE)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141351 |
| Довжина [мм] | 172 |
| Ширина (мм) | 269 |
| Висота [мм] | 48 |
HONDA:17220RZA000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141351 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 269 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

